Michał Rusek | Comprital Polska Sp. z o.o., www.comprital.pl
20164
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20164,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Comprital Polska Sp. z o.o., www.comprital.pl

Firma Marketing Fanpage wykonała serwis www.comprital.pl. W ofercie Comprital Polska znajduje się wiele produktów oraz możliwości ich zastosowania. Głównie zależało nam więc, aby całość była wykonana przejrzyście. Firma Marketing Fanpage przygotowała dla nas indywidualny system zarządzania treścią, który  pozwolił na wzajemne łączenie produktów z propozycjami przygotowania oparty o metody skojarzeniowe.

Współpracę z Michałem Ruskiem oceniam bardzo dobrze, wykazał on perfekcjonizm w każdym momencie naszego współdziałania, począwszy od pełnej informacji o tworzonej stronie i harmonogramie prac na początku poprzez jej grafikę i wyszczególnianie detali. W wyniku tego miałam komfort w ocenie realizacji projektu a zarazem pełną kontrolę nad jego przebiegiem.

Polecam firmę Marketing Fanpage jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, która rzetelnie wykonuje powierzone projekty.

Wizualizacja strony głównej po kliknięciu w link

Zapraszamy do obejrzenia strony www.comprital.pl

Date

27 lutego 2017

Tags
Comprital Polska Sp. z o.o., Marketing Fanpage
Share