Michał Rusek | O mnie
16403
page-template-default,page,page-id-16403,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O mnie

O mnie
Michał Rusek
MICHAŁ RUSEK - właściciel agencji marketingowej www.MarketingFanpage.pl, portalu www.MarketingDlaCiebie.pl, firmy szkoleniowej www.SzkolenieObslugiKlienta.pl, wydawnictwa www.TwojEkspertOdMarketingu.pl,autor książki „Marketing w 3 tygodnie – 21 kluczowych zasad marketingu”.

Ekspert ds. marketingu i reklamy, copywriter , publicysta i szkoleniowiec. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania, gdzie studiował Zarządzanie i Marketing o profilu Psychologia Zarządzania oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Ma za sobą karierę w korporacji międzynarodowej, gdzie pracował jako Specjalista Ds. Marketingu i Reklamy. Były Project Manager firmy szkoleniowej, który współorganizował szkolenia dla ponad tysiąca osób w największych miastach polski. Autor, posiadający na swoim koncie setki publikacji w magazynach i portalach, bliski współpracownik i redaktor magazynów Mistrz Branży, Businessman Today, Benefit.

Marketing, który zamienia znaki zapytania w wykrzykniki.

„Marketing w 3 tygodnie” to fizyczny dowód na to, że przysłowiowe znaki zapytania warto zamieniać w wykrzykniki. Wraz z książką powstała strona, którą właśnie przeglądasz, dzięki której możesz uzyskać pełne wsparcie marketingowe. Przygotowałem dla Ciebie niezbędne usługi z zakresu marketingu, jak realizacja strony internetowej czy pozycjonowanie, a także szkolenia, jak prowadzenie konta fanpage czy profesjonalny copywriting. Teraz wszystkie usługi dostępne są w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz Się w jaki sposób zrealizowałem to, w co wierzę.

Każda z moich marek powstała w ten sam sposób. W pierwszej kolejności nieoczekiwanie pojawia się pomysł, który z każdym dniem dojrzewa, by w odpowiedniej chwili przejść do fazy realizacji. Mój najnowszy projekt to spełnienie osobistego marzenia, a jest nim moja pierwsza książka napisana i wydana w ramach własnej pracy.

Rozwój osobisty, to gwarancja usług na najwyższym poziomie

Pewnego dnia zauważyłem, że niemalże całą moją aktywność zawodową można spiąć klamrą i podpisać jako edukacja. Moim powołaniem jest dzielenie się wiedzą, zarówno podczas indywidualnych warsztatów online, jak i szkoleń prowadzonych na żywo dla licznej publiczności, dlatego: - kolekcjonuję wspomnienia z licznych warsztatów w małych grupach do 20 osób - delektuję się wystąpieniami oraz oklaskami na dużych konferencjach, gdzie dotychczasowa rekordowa ilość słuchaczy wynosi 500 osób - zapewniam szkolenia zarówno dla małych firm lokalnych jak i dużych koncernów, wśród których obsługuję kadrę pracowników najbardziej rozpoznawalnej sieci francuskich hipermarketów w Europie, mającej ponad 700 sklepów w Polsce - obsługuję wydarzenia społeczne oraz targi jak Międzynarodowy Festiwal Czekolady w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki, a także targi branżowe jak Expo Sweet - publikuję liczne artykuły w magazynach biznesowych jak Businessman Today, Mistrz Branży, czy Benefit

Dowiedz się więcej o moich działalnościach

Skorzystaj z usług i szkoleń marketingowych, które znajdziesz w sklepie