Michał Rusek | Jerzy Błochowiak, www.S7OpiekaMedyczna.com
20172
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20172,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Jerzy Błochowiak, www.S7OpiekaMedyczna.com

Polecam usługi firmy Marketing Fanpage w zakresie marketingu. Pan Michał Rusek wykonał dla mnie usługę stworzenia strony internetowej. Wykazał się wysoką jakością wykonania, przygotował atrakcyjny układ graficzny, a także kompleksowo opracował całą budowę strony i jej treści. Kontaktował się ze mną na każdym ważnym etapie tworzenia strony, gdzie przedstawiał mi dostępne możliwości oraz propozycje zastosowania treści i grafiki, dzięki czemu miałem wpływ na jej finalny charakter i wygląd, a także odczuwałem kontrolę nad jej powstawaniem.

Serdecznie polecam współpracę z Panem Michałem Ruskiem ze względu na profesjonalizm i fachową wiedzę z zakresu marketingu. Dodam, że Pan Michał jest osobą godną zaufania i bardzo słowną, a współpraca odbywała się w bardzo miłej atmosferze.

Jerzy Błochowiak

Date

27 lutego 2017

Tags
Jerzy Błochowiak, Marketing Fanpage, Michał Rusek
Share