Michał Rusek | PapilArt Sp. z o.o. – spółka prężnie działająca na rynku opakowań papierowych, przeznaczonych głównie dla przemysłu piekarskiego oraz cukierniczego.
20177
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20177,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

PapilArt Sp. z o.o. – spółka prężnie działająca na rynku opakowań papierowych, przeznaczonych głównie dla przemysłu piekarskiego oraz cukierniczego.

Michał Rusek przeprowadził dla firmy PapilArt Sp. z o.o. szkolenie indywidualne z zakresu profesjonalnego prowadzenia konta fanpage. Szkolenie odbyło się zdalnie, przez Internet za pomocą platformy e-learningowej. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb firmy, zakres szkolenia był dopasowany do aktualnego poziomu wiedzy i potrzeb personelu, a także charakterystyki naszej branży. Dodatkową korzyścią, była możliwość zastosowania gotowych rozwiązań i propozycji dotyczących charakteru strony fanpage, jej opisu, a także zakresu publikowanych treści. Co więcej tematyka szkolenia obejmowała pełen zakres wiedzy z zakresu prowadzenia strony, począwszy od opracowania strategii, skuteczność postów, rozbudowy liczby fanów, prowadzenia dyskusji, aż po wybrane techniki NLP i perswazji w tekstach.

Michał Rusek wykazał się także dużą elastycznością, dopasowując termin szkolenia do potrzeb naszej firmy, nawet wtedy, gdy z przyczyn niezależnych od pracowników, termin szkolenia zmieniał się. Serdecznie polecamy usługi Michała Ruska jako osoby kompetentnej, posiadającej doświadczenie i szeroki zakres wiedzy w zakresie marketingu oraz prowadzenia konta fanpage na portalu Facebook.

Date

27 lutego 2017

Tags
Marketing Fanpage, Michał Rusek, PapilArt Sp. z o.o.
Share