Michał Rusek | Marcin Paździor, www.MarcinPazdzior.com
20175
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20175,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Marcin Paździor, www.MarcinPazdzior.com

Z przyjemnością informujemy o nowej realizacji portalu internetowego dla znakomitego cukiernika i przedsiębiorcy – Marcina Paździora – specjalisty od czekolady z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywał pod okiem mistrzów w wielu krajach Europy.

 

Polecam firmę Marketing Fanpage, która sprawnie wykonała dla mnie stronę internetową.

Od samego początku zostałem poprowadzony krok po kroku, a więc wyjaśniono mi proces wykonania strony oraz otrzymałem harmonogram pracy. Michał Rusek podczas kilku rozmów przeprowadzonych przez telefon i Skype, pomógł mi postawić fundamenty marketingowe, a więc ustalić jaką funkcję ma spełniać strona, jaki ma być jej wygląd, do kogo jest skierowana, a także w jaki sposób powinna zostać przedstawiona oferta. Następnie otrzymałem przykładowe grafiki stron do wyboru, a także gotową propozycję schematu strony i jej wszystkie treści. Po wyborze grafiki oraz akceptacji treści otrzymałem dodatkowo wizualizację strony głównej. Mogłem widzieć całą stroną zanim jeszcze powstała. To pozwoliło na uszczegółowienie detali oraz na komfortowe wprowadzenie wszystkich korekt i poprawek. Miałem pełną kontrolę nad przebiegiem realizacji.

Polecam firmę Marketing Fanpage, ponieważ zadbała o mnie jako o klienta, stawiając moje zadowolenie na pierwszym miejscu.

Marcin Paździor

Date

27 lutego 2017

Tags
Marcin Paździor, Marketing Fanpage, Michał Rusek
Share